Uygun Ceviz Fidanı

2015 yılından bu yana hizmetler sunmaktayız. 200 dekarlık bahçe içerisinde ceviz ve badem fidanın üretiminde yerli ve yabancı tüm fidanların ekimi yapılmaktadır. Aşılı, sertifikalı tüm fidan çeşitleri ile müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmalarını yürütmektedir. Fidan üreticisi olarak satışlar yapan firma ceviz yetiştiriciliği ile ilgili tüm sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz en yetkili adreslerden biridir. Ceviz ya da badem fidanlarının türlerine göre farklı dikim zamanları bulunur. Bu zamanları takip ederek bahçenize en uygun fidan çeşitlerini, bütçenize en uygun aralıklarda satın alabilirsiniz.

Ceviz Fidanı Satışı

Her yıl kasım ayında açık köklü ceviz fidanlarının satışına başlarız. Yerli ya da yabancı açık köklü fidanlar Kasım ayı içerisinde ekimi en uygun olanlardır. Aşılı ceviz fidanları ise Haziran ayında satışa sunulur. Aşırı fidanlar içerisinde de yerli ve yabancı türler bulabilirsiniz. Ceviz fidanları aşılama çeşidine kalem aşısı ve göz aşısı olarak ikiye ayrılır. Göz aşısı temmuz ayında yapılırken kalem aşısı ise mart ayında yapılır. Bahçeniz için en verimli fidanların yer aldığı bahçe içerisinde aradığınız tüm fidanları bulabilirsiniz. İyi fidan uygun fiyatlarda sunulmakta ve hemen söküm hızlı teslimat hizmetleri ile satışlar gerçekleştirilmektedir. Fidanların sökümünde köke zarar vermeden bilinçli bir şekilde söküm yapılmaktadır. Bu şekilde fidanların yeni bahçelerinde verimli ağaçlar olması sağlanıyor.

İsmine Doğru ve Sertifikalı Ceviz Fidanları

Satışlarımızda aşılı ceviz fidanları ismine doğru ve sertifikalı olarak sunulmaktadır. Satışı yapılan her fidan için özel işlemler uygulanmakta ve sözleşmeli, faturalı olarak satışlar gerçekleştirilmektedir. Tamamen kendi üretiminde aşılı ceviz fidanlarının satışını yapan firma, fidanların sökümünü özenle gerçekleştirmekte ve bahçenize aynı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Satış öncesinde ya da sonrasında, bahçenizin kurulumunda destekler sunmakta ve dikime hazır olarak sunulan fidanlar ile verimli bahçeler elde etmeniz hedeflenmektedir. Farklı fidan çeşitlerinin farklı avantajları olabilir. Amaçlarınıza ve bahçenizin toprak yapısına göre seçimler yaparken destek olan firmamız müşteri memnuniyeti referansı ile artan bir müşteri portföyüne sahiptir. Her dikim mevsiminde uygun fiyat aralıklarında farklı türlerde aradığınız verimi elde edebileceğiniz fidan seçimleri yapabilirsiniz.

×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Türközü Mahallesi 437 Sokak No:11 Daire: 5 Mamak/ANKARA

Telefon

05438957237

05356552334

E-Posta

info@uyguncevizfidani.com